Ladygirl97 Eleştiri *

2011-07-04 15:26:00

Şablon :

Bence şablonda renk uyumları muhteşem olmuş :) ancak şablondaki herşey biraz fazla büyük olmuş . Ama şunu bil ki o kadarda kötü denilecek bir görüntü sergilemiyor . Yazı tii gayet uymuş icon center olmasıda iyi olmuş ama icon center yazısını başka bir renk yapabilirdin görünmesi için hepsi beyaz olmuş . Arkadaki şeffaf çiçekli brush ve pngler çok tatlı olmuş .

cats.jpg

catsf.jpg

Kolonlar :

Kolonlar muhteşem olmuş ayrıca boylarıda tam istediğim gibi . Kolonlarda expand olması çok iyi olmuş :) ayrıca çok abartılı süslü de değil sade ve güzeller . Png'ye feather uygulaman dahada iyi bir hava katmış zaten .

cats.jpg

Hakkımda Bölümü :

Öncelikle bannerinizi koymanız güzel olmuş . Kendinizi güzelce tanıtmışsınız ama blog hakkında hiç bir bilgi vermemişsiniz bu kötü olmuş .

Paylaşımlar :

Paylaşımlar güzel ama az paylaşım var bu da blogun yeni açmış olduğunuzdan gibi gözüküyor . Bence daha çok grafik tasarım paylaşımı yapmalısınız .

Lg97 

Banner :

Bannere bayıldım :) zaten pnglerin expand'ı çok güzel . Tek sorun hilary Duff ve Ladygirl97 yazısının expandlarının çok fazla olması biraz daha az yapsan daha iyi olurdu .

-Umarım kırıcı yerler olmamıştır elimden geldiğince açık olmaya çalıştım :)

Doğa

0
0
0
Yorum Yaz