Garip bi yazı O.o illuminati

2011-12-08 20:12:00

Selam kaaç ay oldu ilk defa bloga yazı ekliyorum . Aslında hep buradaydım birçok arkadaşımın bloguna baktım az paylaşım var okul mahvetti hepimizi blogcu hayatı açısından. Neyse 1 kişi bile beni sormamış çok üzüldüm. Şablon yapıp bloga koyucaktım hevesim kaçtı belki koyarım :/ neyse yazıma geçiyorum.

7 ARALIK 2011

illuminati adındaki şey, salaklık mı deseem korkutucu şey mi desem bilemedim. Ben korktum ama eğlendikte okulda :D anlatıcam sabıır :) bizim sınıftan kimse illuminati nedir bilmiyordu ben din dersinde anlattım hocada olabilir falan dedi . Neyse her dakka üçgen falan yapıyoruz. İnanmayanlarda oldu :D ruh çağırırken okulda " illuminati olcaz" gibi malca laflar falan ettik :D ama sırf eğlencesine fen sınavından 85 aldım . Hocam doğa illuminati oldu 100 alamadı bak diye laflarda oldu :D neysee son ders kulüptü çevre kulübündeyim. Başka sınıfa gittik tahtada abi ölcez abi illuminati 3 saat sonra falan oldu. Okul bitti etütte sıra. 10 dk kaldı illuminati saati dolmasına yanında oturduğum salak mal kankam :D beni deli eder az sonra ölcen lan hala konuşuyosun falan der benim ayşenurcuğum . Neyse arkadan laflar 5 dk kaldı doğaa, 1-2 dk gibi kaldıı,Ahaa doldu savaş başladı,5dk geçti çok ölü vardır laan .( diye abuk subuk. Sabah haberlerinde bile bu olay bahsedilmiş oha dedim :D gittim eve interneti , haberleri didik didik ettim. Tek bi bk yok afedersin.

Ölü numarası yapsakmı adamlar barı rezil olmasın falan :D tekrardan sayaç başlamış baktımda.

7december.org 'da tek şansımızmış karanlıkla savaşmamız gerekmiş haydee topluca ışıkları söndürüyoruz gençleeer tekme yumruk savaaş hurraaaaaa !! illuminati11biir11 . bu sayaç da biter ne başlatırlar başka falan meraktayım. İnanıyorum ben illuminatiye ama saçmaladı bu günlerde abi :S neyse yazı uzadı bu arada bloga dönsemmi ya :/ bilmiyorum neyseee tekrardan :) saçmalık oldu biraz ama yazı :D

Doğa

0
0
0
Yorum Yaz